Pozérství pro začátečníky

Nejdražší dostupná plnicí pera

10. dubna 2012 v 17:17 | Myší královna
Tak jsem zabloudila na web Pilot Pen a náhodou jsem narazila na plnicí pera pozlacené osmnáctikarátovým zlatem. Nedalo mi to zapátrat, která pera zobrazuje jako ta nejdražší. Nevhodné pro Vaška Klausů.

Jak na to: metLA

19. listopadu 2010 v 15:00 | Myší královna
Mír v duši,

po poměrně vysokém úspěchu lifestylových článků o hiphopové a emařské módě jsem se rozhodla zasvětit Vás do základu metalu. Můj mě sice zabije, ale má co chtěl =)

Chtěla bych ale, abyste věděli, že tohle už FAKT NENÍ PRDEL a myslím to smrtelně vážně. Stejně tak, jako beru vážně módu. Tohle už je KRUTĚ VÁŽNÉ. Věřte mi. Ani Bedřich Smetana nebyl tak vážný. Tak popojedem...

Jak na to: emo

18. listopadu 2010 v 15:00 | Myší královna
Mír v duši, bobánci!

Dnešní díl školy pózy věnuju té nejhorší póze, jaká existuje: EMO. =)
Popravdě řečeno, taky jsem se k nim kdysi hlásila ;-) Bylo mi čtrnáct, neměla jsem kamarády, byla jsem citlivá, zranitelná, psychicky nevyrovnaná. Účes alá BOBEČEK se mi líbil a slušel mi, koalí oči mi zvětšovaly kukadla. Nicméně mě čelno - žůžofoučké blogísky o řezání natolik znechutily, že mě i můj čerňoušký bobešek omrzel (žůžovou jsem tehdy nenáviděla).

Jediné, co mi z té doby zbylo, jsou silonky bordelky, patka (sic už v mé přírodní barvě) a mírné trauma ze čtrnáctiletých holek, které se hledají. TAKŽE ZAČÍNÁME (řekla by Sadness - mimochodem, to zní taky jako emo)

Pro ty, co mě považují za vyšinutou osnovátorku dětských sebevražd a sebepoškozování, připojuju prohlášení na konci článku... 

Jak na to: hip - hop

17. listopadu 2010 v 15:00 | Myší královna
Moji milí, mír v duši!

A je tu první díl Školy pózy! Dneska jsem se rozhodla, že Vás zasvětím do světa hip - hopu. Sice mu rozumím jako kozel petrželi, ale to nevadí: jsem na tom stejně, jako osmdesát procent dnešních "hip - hoperů", nebo já říkám prostě a jednoduše "hoperů".

Definice, kterou se dočtete níže, je jen definicí toho druhu hoperů, které znám ze svého okolí. Nechci tím soudit ty OPRAVDOVĚ OPRAVDICKÉ HIPHOPERY, kteří tančí BREJKDENZ a dělají FRÝSTAJL REP nebo BÍTBOX už co vyrostli z plenek. Ani je urážet. Jen narážím na něco, co vidím každý den a je mi z toho upřímně šoufl. Na ty nechuťáky, kteří znají akorát tak Rytma nebo Čistychov ( i když Čistychov občas ujde, ale není to málo na to, aby se člověk nazýval hoperem?)

Jde jen o sebrané poznámky, které jsem posbírala z delšího pozorování tohoto ne zrovna ohroženého druhu. A pokud to někoho pohorší, je jeho volba, že se v tom našel =) ... (pokračování pod odkazem Celý článek)
 
 

Reklama