Literární deníček

Moje čtenářská zkušenost 2/2

24. února 2013 v 19:00 | Myší královna
Druhá část zápočtové práce na téma "Moje čtenářská zkušenost".
Poznámka k obsahu: Je mi u zadku, jestli si to někdy Lanczové přečtou, je to můj subjektivní názor, stejně jako názor na jednoho nejmenovaného a poměrně známého spisovatele v první části - spisovatele, kterého sice uznávám jakožto KAPACITU, ale právě proto, že se psaním živí, ne proto, že by se mi jeho tvorba líbila. Stejně tak se omlouvám i na chyby (omluva vysvětlena v textu), se kterými jsem docentu Kubíčkovi práci odevzdala. Nechte si čvachtat a doufám, že někdo na můj názor bude reagovat.

Moje čtenářská zkušenost 1/2

23. února 2013 v 20:04 | Myší královna
První část úvahy na téma "Moje čtenářská zkušenost" odevzdaná v předmětu "Úvod do literární teorie".

Literární deníček 30.7. - 5.8

5. srpna 2012 v 22:02 | Myší královna
Tenhle týden jsem tomu fakt moc nedala, ale jsem ráda, že jsem začala psát projekt, který jsem začala kdysi móc dávno a který jsem nedodělala. Ovšem, při mytí nádobí, cestě do školy, v hodinách a před spaním jsem si promýšlela, co se může dít a stát. Takže mám dvě strany z budoucí 180 stránkové knížky. Pro vás to nic není, ale já mám chuť rozbít si šáňo o hlavu.

Literární deníček (18. - 24. 6. 12)

25. června 2012 v 12:53 | Myší královna
Rozhodla jsem se připojit se k Temnářčinu projektu (Literární deníček evidující to, kolik toho kdy napíšu :)), protože si myslím, že nade mnou nutnost evidovat výkon bude viset jako pomyslný bič. Ono se lehce zevluje, když má člověk spoustu času, ale na to, aby něco dělal, když už si milostivě nenašel brigádu, se nemůže dokopat. Tak jsem do toho prostě šla a tohle je první zápis.

Pod pár zápisů jsem frkla i "video" písničky, co mě zaujala na rádiu The Edge, které poslouchám většinu dne, tudíž i těsně před tím, než jdu psát. Během psaní mi to moc nepomáhá.
 
 

Reklama