Kultura

Prohra Lisewske je poklona Češkám

10. srpna 2013 v 17:53 | Myší královna
Včerejší den měl Aniu Lisewskou z Varšavy přiblížit k rekordu 100.000 sexuálních partnerů. Z plánované pražské tisícovky obšťastnila ale pouhé dva muže, přičemž jeden z nich byl zaplacený pornoherec. Tenhle výsledek jsem nečekala. Její jednání je podle mě nechutné, ale sázela jsem alespoň na dvojciferné číslo.

5 náhodně vybraných interpretů, kteří jsou MNOHEM LEPŠÍ, NEŽ 1D

1. června 2013 v 11:00 | Myší královna
Milé děti,
jelikož většina z vás ještě věří v ježíška jakožto stroj na dárky, je logické, že některé z vás žijí v domění, že One Direction jsou nejlepší skupina na světě. Jo, možná v rámci zhovadilosti, které se říká "boybands". Nechejte mě, abych vás poučila o tom, co to skutečně hudba je. A ne vždy to musí být chlupatí smradlaví metalisti nebo napůl vyholení pankáči, což je vám často předhazováno. Vy stále vykřikujete, že ta pětka slečen je "nejmucininkanější na světíčku". O-myl.

Uvedu náhodnou desítku skupin lepších, než jsou 1D.

1. DAVE MATTHEWS BAND
Parta starých chlapů s pěknýma zadkama a víceméně i ksichtama. Nu dobrá, v každém pátém seriálu si z jejich zpěváka dělá někdo mezi řádky srandu a existuje na ně spousta vtipů :o) Umí to dost dobře rozjet. Já věřím tomu, že na muziku těch vašich One Direction bych tak perfektně nezakalila (leda bych byla ožralá, ale to se dá perfektně zakalit i na cimbálovku).
Muzika přeplácaná nástroji, ale oni na ty nástroje - připravte se - doopravdy HRAJÍ! Nikdo to nehraje za ně, takže nemají potřebu drbat se v klipech v rozkroku.


2. AEROSMITH
Když se někdo zeptá, zda byste One Direction milovaly, i kdyby byli staří oškliví plesniví dědci, vy křičíte: "A jo! A jo! Protože nám nezáleží na vzhledu!" Křičely byste to samé, kdyby třeba Harry vypadal jako Steve Tayler? ;-) ;-)
Upištěné lovesongy od Aerosmith si adolescenti po celém světě pouští k prvnímu songu už celá desetiletí.

3. ORLA GARTLAND
Na tuhle pubošku jsem narazila před pár měsící náhodou na youtube a stala se ze mě de facto lesbička, protože ta holka je naprosto boží a dokonalá a myslím, že ode mě v daleké budoucnosti obdrží pár oplzlých dopisů a krabiček s čokoládou.


4. BILLY TALENT
K těm nemám slov, mluvím tu o nich pořád. Jsou to objekty mých erotických snů a jsou lepší, než 1D protože:
a) mají lepší, kvalitnější a nápaditější texty,
b) mají lepší a nápaditější melodie,
c) vypadají jako opravdoví chlapi,
d) jejich zpěvák má absolutně nejzvučnější hlas, jaký jsem kdy slyšela - když pominu Tylerův ječák,
e) jak kdysi řekla má bývalá nejlepší kamarádka o MCR - "Jejich muzika je lepší, než průměrný chlap, má totiž koule i duši."
Takže nic, co by měli 1D.

Záměrně přidávám video k songu, které je největší sračka, co mají, aby i polomozek pochopil, o čem mluvím. Že ani nejlepší písnička, co kdy 1D nahrají, nebude ani z poloviny tak dobrá, jako nejhorší písnička od Billy Talent. To už je docela k zamyšlení, ne? ;-)


5. AMY WINEHOUSE
Smradlavá chlastající feťačka z Londýna, která, když přestala fetovat, skapala. Jo, tenhle příběh známe, stejně jako vaše tvrzení, že i Directioner může poslouchat Amy Winehouse (upřímně NECHÁPU, jak někdo, kdo zná Amy, může fandit takové sračce).
Ne, Adele fakt neberu. FAKT, FAKT NE.
 
 

Reklama

Rubriky