Deníkoviny

Fotka, jak do toho buším před přítelem

31. července 2012 v 14:40 | Myší královna
Když jsem viděla, co všechno se může dělat v AK, rozhodla jsem se přispět troškou do mlejna. Ještě jsem teda měla fotku, jak mi přítel stříká do úst (šlehačku ve spreji), ale nemůžu ji zaboha najít. Ta by byla sakra dobrá, i když mi na ní nejsou vidět prsa a nejsem ani namalovaná - a už vůbec ne blond.

Založit nový klub?

30. července 2012 v 20:06 | Myší královna
Události posledních dní mě deptají. Lotty není nic zvláštního, bude to pokračovat, jestli je pan Rulc ohebný jak přídavná jména. což evidentně je.

Přemýšlela jsem nad klubem orientovaným na ty, kteří uvažují beatnicky. Jejichž tvorba je srdcervoucí. Nad spolkem filozofů, v rámci kterého by si měl člověk co přečíst. Měl by na co koukat, nad čím přemýšlet. Žádná vystrčená prsa, ani rady, jak si nalíčit oko jako Lady Gaga. Napadl mě neoficiální název Bítnická aliance nebo něco na ten způsob...

"Umělecká" zní moc nonšalantně. Hlavně by se nemohlo stát, že by byla přijatá dalšá Lotty Biondy. Takovými bychom se jako zkušení bloggeři nemuseli vůbec zabývat. Něco jako Island po revoluci. Sami bychom si navrhli pravidla, sami bychom si určovali, koho mezi sebe chceme nebo ne. Klub skutečně pro bloggery, ne pro zasranou Krásnou.cz.


Takže, šel by někdo do toho? Pište do komentů nebo do vzkazů.

AKTUÁLNĚ 21:19 - založena Beatnická aliance, více na www.beatnicka-aliance.blog.cz

Věříte v orby? Já teda ne.

19. července 2012 v 19:19 | Myší královna
Tím samozřejmě nemyslím proces orání a jeho množné číslo, nýbrž malé kulaté cosi na fotkách. Cituji z Aluščina blogu:

Orb - zpravidla světelný/duhový/průsvitný kroužek na fotografiích, mající uvnitř kruhovitou vrstvenou strukturu. Obr je projev přesunující se energie. Jakákoliv energie, která cestuje, nabývá tvar koule (zná i fyzika). Podle barvy, velikosti, celkového vzhledu, místa určení a dané situace lze rozlišit více druhů orbů.
- Obrovský shluk orbů se objevuje zpravidla na léčivých místech, či při duchovních seancích, kdy je na daném místě zvýšená koncentrace konstruktivní energie. (Destruktivní enerie nikdy nemá podobu orbu, tato podoba patří pouze konstrukci)
- Velký zlatý/modrý orb osamocený bývá většinou ochranná energie patřící člověku, který stojí na fotografii, či tomu, který ji fotí.
- Podobu orbu může někdy převzít i energie elementární bytosti (i anděla), ale orb nezachycuje bytost samotnou.
- Má-li tvar podobný orbu jiný, než kruhovitý tvar (např.: Křídla) a je jasně bílý, může jít také o vílu.

Upřímně si sama za sebe nejsem jistá existencí něčeho takového, osobně si také myslím, že tato skutečnost není životně důležitá, takže je mi víceméně šumák, co to je. Musím ale podotknout, že tehdy byla velká mlha a při bliknutí blesku jsem světlo viděla hodně trhaně. Uvažuji o možnosti, že jsou to osvětlené kapičky vody ve VLHKÉM vzduchu. Ano, vlhko tehdy bylo, nicméně jestli někoho fascinuje esoterika, tak musím říct, že jde o velmi klidné místo mezi bytovkami, polem s kukuřicí a hodně smradlavým masokombinátem.

Moje pochybnosti rovněž utužuje fakt, že jemnohmotné bytosti se víceméně nedají vyfotit (i když je fakt, že přítel s kamarádem, kteří jsou na fotografiích, ječeli, že orby znají z WOWka).

Mějte pěkný den a žití. Album s mými fotografiemi orbů ZDE.

Ináč servus.
MK

P.S: Alušce jsem je už poslala, tak uvidím, jak se jí budou líbit.
P.P.S: Vlastne jsem Vám chtěla napsat o svých nových lenonkách, ale tohle je zajímavější.

Sundala jsem si to! Sundala jsem si to!

27. června 2012 v 18:51 | Myší královna
Zdravíčko! x)

Zaplakala jsem, ale udělala jsem to. Hustě jsem spustila háro! Je to trošku šok pro všechny, ale předmaturitní euforie z toho, že mi matikářka dovolí ukončit středoškolské vzdělání, pominula. Kdo neví, měla jsem půlku hlavy s letním sestřihem a půlku se zimním :)

MATURITA! Český jazyk není trýzeň.

3. června 2012 v 21:04 | Myší královna
JAK PROBÍHALA MATURITA? - BYLA JSEM NERVOZNÍ? - CO DÁL?

This is the end of part four!

31. května 2012 v 14:45 | Myší královna
Dík, že jste na mě mysleli! MÁM TO! FAKT TO MÁM!
O hubu, ale mám :) Pokud Vás to zajímá (možná ne, ale potřebuju se vypovídat, byť stručně).

Angličtina - nahovno téma - ale dostala jsem hodně bodů za ten zbytek ;)
ČJL - naprosto perfektní, skoro plný počet.
Odborné - vytáhla jsem si látku, kterou jsem se učila, ale je rozdělená na dvě části a mně se to prostě všechno motalo. Ale dopadlo to dobře. Doslova.

Stěžovat si nemohu, již se soustředím na vznešené věci, jako je psaní a kreslení. V první řadě tedy úklid, který jsem plánovala už před měsícem. Za ty týdny, kdy jsem střídala válení se a učení, je tu sakra chaos.

Díky, andělé moji, i můj imaginární kamaráde, kteří jste při mě stáli.

NIKDY JSEM NEBYLA NERVÁK,...

29. května 2012 v 23:24 | Myší královna
...ale poslední dobou jako bych jiný pocit neznala. Možná bych měla raději dál zpracovávat poslední zbytky literatury a vštěpovat si je do tváře, ale mám pocit, že to se mnou prašti a potřebuju se vypsat. V žaludku cítím nepřekonatelný pocit nervozity. Mantry ani budhistická muzika nepomáhá. Jsem na dně. Co když se mnou tak ta nervozita zamává, že nebudu schopná mluvit? Ani nemyslet.

Zítra mám poslední šanci dohnat všechno, co nestíhám, ale myslím, že jsem na celkem dobré cestě. Většinu věcí jsem proletěla a stačí si jen ověřit, co kam patří. Hlavně se nepřeučit a nepodělat to jako tu pololetní matematiku.

A ještě něco. Ani po ústních nebudu mít klid, protože mi sdělila angličtinářka, že jeden detail, který jsem dle svéh uvážení, v eseji nezmínila, je značně důležitý. Takže jen čekat a doufat, že se to povedlo. Pokud ne, zhroutím se. Už teď je mi na zhroucení, nechci vidět, co by se stalo, kdybych selhala.

Myslím si, že do této fáze jsem se dostala sama. Do mysli jsem si podvědomě vštěpila, že nic neumím a že jsem nepřipravená. Venku někdo huláká z opilosti a já mám chuť je poslat do hajzlu. Zároveň jim tu lehkost závidím. Dnes mi trošku pomohl "nervový čaj", asi si jej uvařím i k maturitě. Litr. A TY MĚ, KŘEČKU, TAKY NASER.

Jdu si dát panáka slivovice, na myšlení mi to nepomůže, ale když nebudu ve stresu, snad lépe usnu. Měla bych si asi koupit cigarety, na reparát v prváku jsem si připadala naprosto v cajku. Ale to nešlo o tolik. Navíc, neudělat maturitu z vlastní vůle nebo s sebou praštit, že se mi ucpe céva sraženinou, je prašti jako uhoď.

Držte mi palce, jinak zešílím.
A moc díky. :)

Svaťák končí, já téměř nezačala.

26. května 2012 v 16:10 | Myší královna
JAK PROBÍHAL SVAŤÁK - JAK SE CÍTÍM - JÁ A VŠ...?
------------

Zahajuju svatý týden.

16. května 2012 v 20:43 | Myší královna

- přestože pro mě začíná až v pondělí. V pátek dělám přijímačky na FF do Olomouce, ale na fakultu, která pro mě není prioritní. Vlastně nevím, proč jsem do toho ty prachy vrážela. Alespoň to mám nanečisto - o nějakém přijetí podle mě není vůbec řeč.

A jinak svaťák hodlám strávit na místě spirituálně klidnějším. Jmenovat nebudu, ale není tam internet. Takže hawk, na blog nenapíšu dřív, než po maturitě. Určo ale před přijímačkama na peďák. Jinak se jdu zakutat s angličtinou, bolí mě hlava a je mi šoufl, asi jsem dnes prochladla, jak jsem se vznášela po Hradišti v sukni (praktické zk.). Prostě bída. Mám pocit, že nic neumím a že jsem nepřipravená, což bude tím, že to je pravda.

Možná se ještě během svaťáku ozvu z hospody v rámci vypuštění páry. Ale nic neslibuju. Fakt to nedávám.

Naštěstí mám dobrého kamaráda, který vyměnil pohodlí postýlky za to, aby mi přivezl knížky, které nemohu sehnat (ano, já nemám přečteny všechny knihy). Jestli chcete vědět, jak jsem dopadla u písemných, tak zatím nad očekávání :)))

Let's go to do something.

Uvidíme se... někdy.

14.4.2012

14. dubna 2012 v 13:05 | Myší královna
Docela mě naštval dnešní sen, je mi z toho smutno. Táta mi v něm psal textovku o tom, že se na mě zlobí, že jsem zapomněla na jeho narozeniny. Když jsem mu dodatečně popřála, napsal, že už je pozdě.

Nevím, jak to chápat. Dokonce karty mi nic nového neřekly. Jen že bych mohla vydělat hodně peněz. Ale jinak nic.

Jsem docela nervous, včera pololetka z matiky, kolem mě běhá křeček, který se celou noc snažil dostat dost nahlas z klece ven. A já si připadám, jako bych toho měla nejmíň za sto let, přitom za dva týdny písemné, na které umím prd a ořech.

Už mi alespoň není tak bídně, jako když jsem se celý týden musela učit onen předmět, kterému říkám Absolutní zbytečnost. Teď jen čekat, co za to vyfasuju. Doufám, že dva týdny nepřetržitého šprtání (nemluvě o sedmi hodinách v kuse ve čtvrtek) stačily, abych vůbec prošla.

Jinak přeju všem moc pěkný víkend, sice se na nás počasí moc nesměje, ale i tak se dá něco podniknout :))


CUL8er myší královna
 
 

Reklama