Tohle jsem prostě nezvládla.

13. února 2015 v 19:40 | Myší královna |  Deníkoviny
Novým rokem u mě začalo něco novýho a podivnýho.Začal kurevskou chřipkou, neschopností se naučit na pár zkoušek, neschopností na ty zkoušky dojít. Do letoška jsem vstoupila jako lemra líná, ovšem s většími očekáváními na život. Na mnohých z nich pracuju a pracovat nepřestanu.

V první řadě jsem se rozhodla, že jestli chci v životě, sakra, konečně něco napsat, pak se musím vyprdnout na vidinu intoušských bichlí o hovně. Prostě sázím na novelu. Lidi nečtou, lidi chtějí vidět. A popravdě, jestli někomu vytvořím v hlavě obraz, bude to úspěch.

Dočetla jsem knížku od L. Hay - Miluj svůj život. Děcka, to je tak parádní čtení! Učím se díky tomu pracovat s tím, co mám zafixovaný v hlavě a pomalu se to začíná vytrácet. A to, co se nevytrácí, pomalu odpaluju, jako hnusný tetování. Začnám se cítit opravdu dobře, nemyslet na včerejšek, prožívat dnešek a být vděčná za to málo, co mám. Začínám si uvědomovat, co jsem, kdo jsem a co chci. Žehnám každé maličkosti, kterou mi osud postaví do cesty. A je to ten nejlepší pocit na světě.

Včera jsem byla na Padesáti odstínech pana Šedi se spolužačkama ze střední (jsou to naprosto boží baby) a bylo to fajn. Jako jo, šla jsem na Hvězdu s očekáváním, že je to poměrně slušně natočená sračka a víceméně jsem se nespletla. I když jsem nečekala, že si při šíření dojmů mezi zvědavými známámi vystačím se spojením "o piči" (což je vlastně, hahah, dost konkrétní vylíčení příběhu).


Každopádně můj sen o napsání bestselleru se rozplynul. Já totiž asi nechci napsat bestseller. Protože mi došlo, že bestsellery stahují lidi z Ulož.to jako zábavu na odběry plazmy a cesty metrem. A taky bestsellery filmují ti, kteří si nejrychleji zaplatí licenci. A pak na ně chodí lidi, jako jsem já, aby se dusili smíchy při každé přehnané scéně. A kdo o to stojí? Já teda ne.

A taky jsem si založila Facebook pro negramotné, kde dosud visí jenom dokumentace pokastrační rekonvalescence mýho psa. Nechte si čvachtat.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama