Facepalm č. 15: Hovada na internetu

17. srpna 2014 v 12:01 | Myší královna |  Facepalm
Já vím, já vím. Zanedbávám blog, mám na starosti zkrátka jiný věci. Co jsem na vejšce, je teď pro mě taková permanentní okurková sezóna. Nepíšu intimnosti, protože mě všichni znáte a je tu po kolena mých fotek. A hlavně nechci riskovat, že se zabrouzdá máma nebo nějakej můj učitel, takže deníkoviny moc nepřichází v úvahu, pokud se jedná o nějaký extra antifilozofický téma, jako je můj nevyřešenej problém bordelu v pokoji nebo nedostatek životní síly.

Ale je tu jedno věčný a nevděčný téma, který se tak nějak táhne naskrz všemi diskuzními fóry a chatroomy na světě a prakticky se to řešit nedá, protože subjektům těchto témat evidentně nikdy nedojde, jak jsou ubozí. Každá hezká holka s účtem na sociálních sítích to asi zná; popravdě nestačí nedávat si na profil fotku, bydliště, telefonní číslo a napsat do úvodní lišty NEPŘEBLAFNU TI HO ANI ZA ASTON MARTIN. Ono prakticky jediný, co pomáhá, je totální ignor. Jednou jsem měla na lidech takovýho stalkera; nevýhoda Lide.cz byla, že z nicku si každý, kdo není retardovaný, odvodí e-mail daného člověka, takže miláček mi několik týdnů psal z různých mailových adres typu "sjdcnesknxbfuwc@seznam.cz" každý den těžce stalkující zprávy, jejichž obsahem byly jím různě vygooglené informace o mně. Chytal mě za každé slovo, vyvracel moje sny a výroky, o kterých jsem diskutovala po internetu. Prostě hovádko. Navíc se mi vysmíval, že blokace jsou k ničemu. Každá jeho zpráva mě dokázala vytočit doběla a on to věděl. Tak jsem se zkrátka ovládla a přestala mu psát. Chudáček se ještě pár dní snažil, ale pak to vzdal. Ještě se po nějaké době ozval a já opět nereagovala. A šlus. Zdálo se to jako zázrak, ale byl šlus.

Nadržená hovádka jsou ovšem jiný kalibr. Rovněž jde o lidi, co se nudí a nemají do čeho píchnout - ale tím "do čeho píchnout" myslím samozřejmě obscénnosti. Ti lidi jsou zkrátka buď nudní, líní nebo oškliví, takže jim žádná nedá. Anebo prostě nemají charisma. Nebo dobrou pověst. Whatever. Ale jedna věc je jistá: normální sebevědomej a zdravej člověk zkrátka nenapíše jen tak, na sociální síti, holce, zda by mu nedala. Prostě ne. Možná se ještě setkávají na webech k tomuto účelu, ale rozhodně nenapíšou random náně na Facebooku.

Nějak jsem to neřešila, prostě zoufalci, tečka. Asi nevíte, jak krotká ve skutečnosti jsem. Hodně. Včera jsem měla puntíkatý harémky, károvanou košili a vzorovanej svetr. A přišel nějakej borec a řekl, že mám krááásný kalhoty. Byla jsem navíc docela napružená, takže jsem po něm vrhla ten nejvražednější pohled, jakej jsem měla a šla jsem. Být to na netu, jsem sprostá. To není o tom, že bych ve skutečnosti byla srab, ale spíš mám tak nějak zažité ty konvence, například že za střízliva se po lidech nehulákají vulgarity. Jako jo, mluvím jak dlaždič, ale mezi kolegy, přáteli. Ne na cizí lidi.

No ale rozhodla jsem se s těmito zoufalci, co nemají do čeho píchnout, si tak nějak občas pohrát. Ne tak, jak by chtěli oni, ale tak nějak podle svého. Uvedu příklad dnešní konverzace, ze které poznáte, že danej člověk je buď troll, totální blb, aneb je tak zoufalej, že o sebe zkrátka nechá lámat skály.

Možná vám moje reakce budou připadat přehnané, ale uvědomte si, že ti lidi žádají jen tak cizí holky o sex. To je jako žádat někoho na ulici. A já doufala, že se urazí a půjde o dům dál. A ačkoli jsem krotká, zde vypípaná slova jsem napsala na plnou... klávesnici, protože jaksi nebyl důvod se krotit.

Ahojik, mas rada milovani ? :) Ondra

První, co mě napadlo: v osm ráno? Takový věci se píšou v osm ráno? Jak k tomu dospěl? To jako vstal, podíval se, viděl, že mu hučí v kládě a řekl si: tak napíšu téhle cácoře?
Pochopila bych to v pátek večer v knajpě, člověk je opilej, je sám, má depku, tak si chce štrejchnout. Ale v neděli ráno?

Mám, začala jsem slušně. Ale co je tobě do toho?

jsi hezka a dokazal bych si s tebou predstavit neco krasneho
Já si to představuju s Vojtou Kotkem a Benem Kowalewiczem a taky je nežádám o trojku, že jo. Tak on si myslí, že blbou blondýnu ukecá rádoby romantickýma kecama, jo? Měla jsem chuť ho totálně vyděsit a zkazit jeho představu o slušně vzhlížejících holčičkách (nemám takové iluze o své kráse, ale musím uznat, že svou současnou profilovku jsem retušovala dlouho, tak jaképak copak).

Třeba anál, fekál, pissing, do k...y, do pr...le, do držky a vystříkání na stehna? Protože co si budeme říkat - stoprocentně to taková představa byla.
Neskočil mi na to.

ale to neee ,treba se u me koukat na film (kva kva kva) a pak by se videlo? Spis by bylo hezci vasnive polibky ,i na krku ,hlazeni po celym tele a tak. Zalezi jestli mas taky chute no

Tak teď mi nahrál.
Mám chuť tě poslat do ř...i.
Anebo za svým přítelem, ten by se hodně pobavil.

hmm ty nejsi nezadana?

A proč bych měla být nezadaná? To jako automaticky počítáš s tím, že jakákoli holka na facebooku je nezadaná?
V jakém vůbec žiješ vesmíru, že ti připadá normální napsat cizí holce o sex? Jen tak, bez skrupulí?

nejak jsem to vycitil (pozor, pán bude zřejmě reiki léčitel nebo médium) ze by jsi mohla byt spis nezadana. Tak bylo by to hezky zazit neco vzrusujiciho a vasen ,ja jsem te nasel v nejake diskuzi na facebooku a myslim ze jsi byla i na Badoo
Jo, byla jsem i na Badoo, a co jako? I tam jsem měla "stav zadaná" a "hledám přátele". Pro tvou informaci: holky na netu nejsou veřejnej majetek, takže jestli si chceš zaš.kat, zvedni p.del a jdi lovit baby jako normální chlap (jestli jsi teda vůbec chlap). Ale vzhledem k tomu, že jako argument, proč se s někým vyspat používáš "jsi hezka a dokazal bych si stebou predstavit neco krasneho" asi budeš hodně velkej chudák na to, aby ti nějaká dala. Poroučím se.

Pak jsem dodala cosi o tom, ať se v téhle fázi - jak je obvyklé - nepokouší nazvat mě děvkou, protože mužské zraněné ego to mívá tak ve zvyku. zNepředpokládala jsem, že ho nějak "strašně setřu", ale že mi dá zkrátka pokoj a zamyslí se alespoň TROCHU nad tím, co dělá a proč. Vlastně mi došlo, že jsem sama se svým "hledám přátele" po netu tak strašně zoufalá. Jenomže já si to připouštím, sakra. Nevyprávím lidem na netu, jak budeme nejlepší kamarádi a budem si hrozně rozumět. Jo, vlastně, k tomu jsem se ještě nedostala.

me jine holky ted nezajimaji .Mam na tebe chut ,tak jestli chces tak prijd ke me.Podle me na tom nic neni trosku si uzit ,zijeme jen jednou ne? A psala jsi ze mas rada milovani :-)

A všimněte si dalšího zajímavého jevu v téhle oblasti. Zastávání funkce zrcadla svědomí. Podle nich na tom nic není, trošku si užít. Podle nich vlastně není nic špatného na tom, když holka podvede svého přítele a roztáhne nohy. Vlastně je úplně normální, když kluk napíše holce na netu, ať za ním přijde a vyspí se s ním. My jsme totiž zvířata, víte? Živočichové. Nízcí tvorové bez svědomí. Takže je to vlastně úplně v cajku, že jo. Jen se bavíme, že jo. Zajímalo by mě, jestli by to bylo stejně normální a přirozené, kdyby to udělalo jejich děvče.

Další věc: já ho urazila. Já ho URAZILA A ON SE MNOU CHCE POŘÁD SPÁT.

Hele, dochází ti, že etymologie slova "milovat se" pochází od pojmu "milovat někoho"? Nikoli "nechat na sobě hekat zoufalce bez sebeúcty"? Což ty jsi, protože se mnou ještě vůbec komunikuješ a nedocvaklo ti, že nosíš sovy do Atén?
Nic na tom není, jo? Hele, pošlu screen příteli, chválně, jestli si taky myslí, že na tom nic není.

Následuje další rys, často k vidění např. na Přiznáních: jsem XY, takovej a makovej, jsem naprosto boží, prakticky nejlepší, nikdo na mě nemáte a stejně mě nikdo nechce. A možná by se to dalo přeložit jako "člověk, se kterým jsi čtyři roky, je totální nýmand, zatímco já, koho jsi nikdy neviděla a nemá tě čím zaujmout, jsem borec!"
nejsem sobec nechci holku pro sebe ale aby si ona uzila ,chlapi jsou nemozni a nevi co se holkam libi
Přesně tak, neví, například ty nevíš, že ty se nelíbíš mně, i když jsem tě jasně poslala do pí...
ani me poradne nevidis ,ale tak stejne to nema cenu kdyz jsi zadana ,myslel jsem ze nejsi no .Jedine ze by to bylo nase tajemstvi a pritel se to nedozvedel
Ale pořád je to vlastně v cajku, že jo. To mu pošlu taky, to se mu bude líbit

No. Normální člověk by usoudil, že to skončí ostudou. Nebo omluvou. Nebo zacouváním. Ne. Požádal mě o trojku s kámoškama. Chvíli jsem pátrala, jestli to není troll, ale zřejmě ne. Evidentně takoví lidi fakt jsou. Ban a šáteček.

Přemýšlím, jestli jsou horší oškliví chlapi bez sebeúcty, anebo oškliví chlapi s přehnaným sebevědomím.
Nemohu se rozhodnout.

 


Komentáře

1 Yasminn V. Yasminn V. | E-mail | Web | 18. srpna 2014 v 11:04 | Reagovat

To znám taky dobře :D Asi jako každá holka. A těch hovádek se asi nikdy nezbavíme.

2 Teeve Teeve | E-mail | Web | 20. srpna 2014 v 18:57 | Reagovat

Jó, tohle znám! A stále a stále žasnu nad tím, jak ty zmiňuješ, že někteří chlapi snad vážně nemají žádnou sebeúctu a že na to narážím znovu a znovu. Hmm... Snad to brzy skončí :-D.

3 Lulu Lulu | Web | 21. srpna 2014 v 10:10 | Reagovat

Bomba článek!! Skvělý odpovědi!!! :•)

4 myší královna myší královna | Web | 22. srpna 2014 v 0:35 | Reagovat

[3]: Dík, trošku se za ně stydím, ale co s nima, že jo.

5 Lyra Lyra | Web | 23. srpna 2014 v 15:31 | Reagovat

Myslím, že jsi to zvládla dobře, no, a že jsi nemluvila slušně? Co na tom? S podobnými individui se ani jinak jednat nedá, protože zdvořilou argumentaci prostě nechápou. Musím ti nechat, že máš trpělivost, já bych mu ani neodpověděla nebo bych ho poslala do jistých končin daleko dřív. :D

6 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 5. září 2014 v 21:16 | Reagovat

Známe, známe :D Proto jsem už raději od všech sítí odstoupila, ale i tak mi občas na FB píší úchylové... A to jim dříve ani nevadilo, že mi ještě nebylo 15! Fakt nenormální tvorové.

7 necroparanoia necroparanoia | E-mail | Web | 7. října 2014 v 23:52 | Reagovat

Přesně takovej typ mi taky nedávno psal. Pořád dokola omílal, že se pro mě staví a užijeme si a na moje námitky že mám přítele pořád odpovídal že on se to nedozví. Nedocházelo mu, že věta "jsem štastně zasnoubená, takže ne" neznamená "já bych ráda, ale aby se to přítel nedozvěděl" ale spíš "miluju někoho jinýho a nemam potřebu ho podvádět". Tohle už je fakt zoufalství no.

8 myší královna myší královna | 8. října 2014 v 23:54 | Reagovat

[7]: Mě zase dostává to "žijeme jen jednou" a "užívat si" - sakra, jako by sex byl jediná zábava na světě. Mě třeba mnohem víc baví háčkování.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama