Erupce na Slunci...

25. ledna 2014 v 23:30 | Myší královna |  Deníkoviny
Nemáte takovej pocit, že je letošek nějak hustě divnej?
Opravdu.
(Kvůli bordelu v AK plném laciných nudných štětek jsem se rozhodla odejít, takže sem můžu házet dementní gify - SUPER!)
http://media.tumblr.com/tumblr_lccyp5YBe51qaw6iu.gif
Jsem na suchu - ne že bych umírala hlady, mám jistý příjem zajištěný až do promoce, ale zkrátka se mi konto KANADA zmenšuje, namísto toho, aby se nafukovalo s přibývajícími léty. A to je dost deprimující. S vedlejšákama je utrum kvůli tomu mýmu debilnímu předsevzetí ŠKOLA NA PRVNÍM MÍSTĚ, což mi vyneslo jedno F, jedno E a "už vás nikdy nechci vidět" u zkoušky. Z rozvrhu se mi dělá blbě, jen to vidím, příští semestr bude o hubu. O rozbitou hubu, asi v něčem vymáchanou.

Na druhou stranu mám dojem, že letošek mě nutí se sebou něco dělat. Možná přestanu o psaní kecat a začnu něco dělat. Možná přestanu kecat o tom, jak bych chtěla zpívat a začnu to zkoušet. Ideální by bylo, kdybych přestala kecat o psaní bakalářky a začala ji alespoň zpracovávat. A úplně nejlepší by bylo, kdybych dodělala zbylé úkoly do konce ledna, protože konec ledna co? Konec ledna se BLÍŽÍ, dámy a pánové.

Dnešek mi věnoval drobnost dost podivného, ale hlubokého charakteru nalezenou na chodníku - tak hlubokého charakteru, že je mi hanba o tom mluvit, ale kdybych nevyužila té malé příležitosti, co mi Vesmír poslal, využil by jí někdo jiný a to by byla strašná smůla. A taky mi dnešek věnoval motto "KLID PŘICHÁZÍ PO KAPKÁCH", které někdo napsal na obraz odložený u chodníku.

Dnešek ulehl do peřin s obrovskou podivností: pustila jsem si video rozhovoru se svou platonickou láskou - v kanadské angličtině - a já mu rozumněla! Došlo mi to až po pár minutách. NIKDY jsem mu nerozumněla. Vlastně ani pořádně anglicky neumím mluvit (psaní zvládám, mluvení je horší). A najednou tohle?! Možná to pro vás nic neznamená, ale mě to dost šokovalo.

Celý den si lámu hlavu s tím, co mi chce Vesmír tím vším naznačit; a on mi tím jen tleská a říká: "Hustě, holka, pokračuj, ty na to máš."

(když zadám název tohohle songu, proč mi to vyhledá ty zasrané One Direction? Koho jako zajímají? Fuj, fuj, fuj. ONE DIRECTION SMRDÍ!)


Odebírejte mě na Bloglovin!
 


Komentáře

1 Gabriel Decay Gabriel Decay | E-mail | Web | 29. ledna 2014 v 15:24 | Reagovat

Ano, máš pravdu - tenhle ro je těžce divnej.
Místo abych dělal seminárky, tak lítám pro všech čertech a ..no..š*kám všechno, co se pohne :D - pokud můžu bejt upřímnej :)

2 christiiinka christiiinka | Web | 7. února 2014 v 22:11 | Reagovat

Neeeeeeee. Jsem si říkala, že jsem dlouho neviděla žádný tvůj článek na hlavní stránce. Já nevim. Poslední dobou se mi zdá víc než kdy jindy, že blog se mění, na Krásná.cz II.

Samá kosmetika, co nosit a v čem jsme už odpad společnosti, růžovoučké blogerky, a hlavně mít na hlavní stránce co největší fotku svýho xichtu a v každém článku přidat další, aby všichni věděli, že ikdyž uběhly dva dny, jsem stále stejně krásná a úžasná. V AK už taky mnoho kvalitních blogerů nezbývá.

A jo, tenhle rok je fakt divnej..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama