Prohra Lisewske je poklona Češkám

10. srpna 2013 v 17:53 | Myší královna |  Kultura
Včerejší den měl Aniu Lisewskou z Varšavy přiblížit k rekordu 100.000 sexuálních partnerů. Z plánované pražské tisícovky obšťastnila ale pouhé dva muže, přičemž jeden z nich byl zaplacený pornoherec. Tenhle výsledek jsem nečekala. Její jednání je podle mě nechutné, ale sázela jsem alespoň na dvojciferné číslo.


Polská sexuální mašina, jak ji nazvala média, svým včerejším skóre nepřevýšila výkony kdejaké průměrné rozhoďnožky. Být její matka, jsem pyšná. Děvčeti evidentně nechybí sebevědomí, pokud si myslela, že se jí s jejím zevnějškem plánovaně podaří ulovit tisícovku chlapů v hlavním městě státu, kde jsou prokazatelně hezčí holky, než kdekoli v Evropě (aby se Slovenky nevztakaly - Slovenky jsou mladší, odstrčenější sestry Češek, takže je fakticky můžu počítat k nám a některým možná udělám laskavost). Upřímně, nejsem zrovna žádná kundice, ani topmodelka, přiznávám, že mě spousta chlapů na chatu považuje za transsexuála, nicméně si pořád připadám oproti Anii strašně krásná. A to jsem docela hnusná. Už proto, byť možná mírně ironicky, smekám, že vůbec měla odvahu přijet si svůj rekord naplňovat zrovna do Česka.
Foto: www.se.pl
Mám škodolibou radost, když pročítám starší články, ve kterých údajně "vysouloží z Čechů duši".

Kromě toho, že je hnusná a tlustá (nic proti soudným obézním slečnám, Ania je vyloženě nevkusná) bychom z výsledku včerejšího "sexuálního maratonu s Aniou" vyvodit dva následující závěry.

Češi nejsou tak nechutní, aby se zapojovali do nečeho tak bizarního a hlavně NEHYGIENICKÉHO (a zakecávejte to sprchou a kondomy, nehygienické to je pořád). A čeští panicové, hráči World of Warcraft a badatelé po své sexuální orientaci mají evidentně trošku soudnosti na to, aby šli jen tak ošustit několiksetkrát profouknutého vorvaně v noční košilce. Otázkou je, jestli by pánové přišli, kdyby slečnu předtím neviděli.

Víte, za poslední rok jsem dva semestry chodila na polštinu. Moc mi to nejde, ale baví mě to a mému šišlání dělá dobře možnost šišlat záměrně, což polština umožňuje. A polské filmy se u nás dají sehnat jen v originále. Nicméně Aniin blog jsem našla poměrně snadno. Slečna fakt nemá absolutně žádnou soudnost. To říkám jako člověk, co nemá problém kupovat kondomy u kamarádky své mámy. Ania považuje svůj chabý blog vycpaný nic moc historkami (další důkaz neuvěřitelné odvahy: vyjít s něčím tak marným v době největší slávy "50 odstínů šedi"? Váu!) za nejčtenější v Polsku. Věřím, že její blog má takovou návštěvnost, asi jako mají sledovanost Metrixova videa předvádění orgasmu - slušnou, ale rozhodně to nemusí znamenat respekt či obdiv.
Foto: Pomeranč po příjezdu do ČR s Robertem Rosenbergem. 
Zdroj: facebook stránka "Sex maraton s Aniou".

Zaujal mě článek "DLACZEGO ZDECYDOWAŁAM SIĘ NA SEKS MARATON", kde píše:

"Neodradí mě komentáře závistivých lidí. Jak už jsem napsala, není má vina, vážené dámy, že vaši otcové a partneři se se mnou chtějí pomilovat. To není můj problém, ale váš. Podvede spokojený chlap, kterému se v posteli dostává všeho, svou ženu? Uspokojuji tisíce mužů a budu to dělat dál. Proč? Protože miluji sex a zábavu. I to mě od mnohých z vás odlišuje."

Mohli bychom si vzít příklad z holky, která dělá, co ji baví, navzdory svým (ne)možnostem a navzdory předsudkům (nejen) polské společnosti. Já si z toho radši vyvodím druhý závěr:

Naši otcové a partneři se s Aniou NECHTĚJÍ pomilovat. Není to náš problém. Naši chlapi NEMUSÍ podvádět své ženy s nějakou soudružkou obdarovatelkou. My, Češky, jsme hustší, než si myslíme! Jsme hezčí, jsme šikovnější a stoprocentně máme všechny něco, co Ania nemá. Sebeúctu.

Doporučuju vám všem, které si myslí, že jsou ošklivé, méněcenné a kdovíjak odpudivé, ať si důkladně nastudují dokumenty o Anii - její blog, články, fotky. Louise L. Hay se bude moct se svými knihami o povzbuzení sebe sama klouzat.
 


Komentáře

1 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 10. srpna 2013 v 18:50 | Reagovat

Já četla v nějakých novinách, že počítala s tím, že jí bude ochranka vodit chlapy po deseti. Co to jako...cože? Proč...co...to je jedna z mála věcí, co prostě nechápu.

2 Babe Babe | Web | 10. srpna 2013 v 21:57 | Reagovat

Myslim, že su o ní kdysi letmo slyšelo na novinkách a řeklo si, že je to odporné a že to sice asi myslí vážně, ale nezajímá mě to a radostně si na to zapomenu.

Snažím se, když o něčem vyjadřuju svůj názor, jednat klidně, dlouze o tom přemýšlet, najít pro a proti. Ale... rači to zveřejnim, než začnu mluvit sprostě :D.

Pořád mam o lidech dost špatné mínění, tedy, že ti "čeští panicové, hráči wow a badatelé po své sexuální orientaci" o akci buď neslyšeli/styděli se/neměli se jak dostat do Prahy/neměli ty "tři stovky vstupného".

3 Lillen A. Blake Lillen A. Blake | Web | 11. srpna 2013 v 10:16 | Reagovat

Moc hezky jsi to napsala. Souhlasím. Taky nejsem kdovíjaká topmodelka vystřihnutá z módních katalogů, ale mám nějakou svoji hrdost a nepůjdu se nabízet jako ovce na trhu. Její selhání mě docela příjemně překvapilo, i když... co taky čekat. :D :-D

Budu e tvářit škodolibě s tebou :)

4 m. m. | Web | 11. srpna 2013 v 20:49 | Reagovat

"...ošustit několiksetkrát profouknutého vorvaně v noční košilce." :-D  :-D  :-D Některejm lidem holt nechybí sebevědomí. Jistě by bylo zajímavé sledovat, jestli jí opustí po tom failu. Ale to asi nehrozí, tyhle lidi si nikdy nepřiznaj chybu. Jak je to jednou arogantní, tak to bude arogantní furt.

5 Puff Puff | E-mail | Web | 19. srpna 2013 v 13:21 | Reagovat

Ach jo, takový lidi upřímně nikdy nepochopím. A mám radost, že se jí to nepovedlo :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama