Trička jsou pasé, hrnky taky.

22. listopadu 2012 v 12:13 | Myší královna |  Deníkoviny
Ahoj lidi,

jak jste si možná všimli (nebo je vám to srdečně jedno), pročistila jsem archív a chystám se orientovat na konkrétní problematiku. Což je super, ale nemám moc fantazie, popravdě ani moc času.

Jak se připravujete na Vánoce? Já zatím nijak. V pokoji mám bordel a studentský prach; doháním seminárky a zápočty. Věřte, že to stihnu, prosím věřte. V Olomouci už před necelým měsícem začala "punčová sezóna", stromeček prý taky stojí; nevím, nebyla jsem na náměstí.

V současnosti se mám fajn. Netíží mě žádné silnější deprese, ani problémy; naučila jsem se myslet jen na přítomnost, přestože mám z budoucnosti strach. Moje rutina je strávit celé pondělí ve škole, úterý věnovat válení na privátě a dohánění školních povinností, ve středu strávit odpoledne ve škole, odjet domů, zase se učit, párkrát si za(d)randit, brigáda, odjezd do Olomouce. Takže si troufám říct, že v současnosti žiju ve stereotypu. Píšu možná tak hluboko v hlavě, kreslím jen občas. Před měsícem se mi povedlo nakreslit něco božího: společný portrét mě a Medvěda. Ač jsem mu jej věnovala k výročí, stále je u mě doma, bez rámu. Tak věrný portrét se mi nikdy nepovedl, takže si troufám říct, že se lepším.

Vypracovala jsem za celé dopoledne šest stran rejstříku ke knize jako seminární práci. Jedna z mnoha seminárních prací. Mám toho hold až nad hlavu a vůbec nemám tušení, co budu vyrábět k Vánocům jako dárečky. Vůbec nemám páru.

Tak mi něco poraďte. Trička jsou pasé, hrnky taky.

Ještě se ozvu.

Myší královna
 


Komentáře

1 Mieko Wolf Mieko Wolf | Web | 22. listopadu 2012 v 14:34 | Reagovat

To šílení kolem vánoc je strašné, úplně to dokáže tu atmosféru pokazit. Nevim, nemám ráda tyhle křesťanské svátky... Duchovnost v tom stejně už žádná není.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama