Rage Against The Machine

20. srpna 2012 v 21:10 | Myší královna |  Muzika, co mám ráda
Abych pravdu řekla, tak o téhle kapele toho moc nevím. Občas jsem je zaregistrovala, když jsem poslouchala 102.1 The Edge. Moc mě nezaujali, protože mi jejich písničky připadaly na jedno brdo. Možná taky proto, že od nich hrávala jen jedna písnička (Testify) a z té mi prostě hráblo.

Postupem času jsem jim ale přišla na chuť, hlavně se mi zalíbila písnička Regenades Of Funk, byla taková "manifestovací" a dokáže mě po ránu vzbudit. Popravdě řečeno, za poslední měsíc, dva, jsem ji slyšela tolikrát, že mi z ní už hrabe. Na druhou stranu musím s lítostí sdělit, že zbytek desky Regenades jsem nedoposlouchala, starší neznám a zatím mě to netrápí. Ovšem těch pár písniček, co poslouchám, mě dostalo a hodně často mi hrají v hlavě jen tak. Dokonce přemýšlím, že si je pustím k psaní.

Snad o ní můžu napsat alespoň chabé minimum. Jsou z L.A. Vím o nich, že existují o dva roky déle, než já jako člověk. Jsou známé svými levicovými texty (což pro mě, jako stranického neutrála a odpůrce komunismu, znamená hodně pevné semknutí rtů).

"No matter how hard you try, you can't stop us now 
No matter how hard you try, you can't stop us now

We're the renegades of this atomic age
This atomic age of renegades
Renegades of this atomic age
This atomic age of renegades "
Zdroj: karaoketexty.cz

Připojuji videoklip mé srdcovky poslední doby, kterou hodně poslouchám.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama