Sundala jsem si to! Sundala jsem si to!

27. června 2012 v 18:51 | Myší královna |  Deníkoviny
Zdravíčko! x)

Zaplakala jsem, ale udělala jsem to. Hustě jsem spustila háro! Je to trošku šok pro všechny, ale předmaturitní euforie z toho, že mi matikářka dovolí ukončit středoškolské vzdělání, pominula. Kdo neví, měla jsem půlku hlavy s letním sestřihem a půlku se zimním :)Bohužel mám velmi hustou hřívu, a tak jsem vypadala jako někdo, kdo utekl od holiče. A všichni do mě ryli tak, že jsem nakonec vzala nůžky a vlasy šly dolů.
Na jednu stranu je to jistě potěšující: už nemám na hlavě prakticky ani jeden červený vlas, takže už jsem zase přírodní bruneta. However, moje vlasy nejsou o moc zdravější, než ty barevné. Chtěla bych zase delší vlasy. Žel, trichotillomanie mi to nedovolí. Alespoň jí teď trošku odolám, když se není v podstatě s čím hrát :)

Samozřejmě, že už nechci vlasy do půli stehen, jako jsem měla v deseti letech. Nejsem debil a sebevrah už teoreticky taky ne, takže nemám důvod. Hlavně v létě to býval hořák. V zimě to bylo občas i fajn (pod čepicí to vypadalo cool a občas jsem je používala namísto šály). Až mi zase odrostou, mohla bych začít chodit ke kadeřníkovi, kde jsem od dvanácti nebyla. Třeba si do toho pak přestanu nimrat (od doby, co jsem byla EMO, na své vlasy šahám jen já, když nepočítám Medvěda v posteli).

Jinak jste si vy, co mě dobře znáte (ale takový tu asi není nikdo) všimli, že nosím zase volné pestrobarevné oblečení! Naposledy jsem tak barevná šla ven někdy v prváku - a to proto, že jsem měla deprese a chtěla jsem odstrašovat ptáčky, co by mě chtěli sezobnout jako jedovatého brouka. Takže nevím, co to znamená. Každopádně, psychicky mi nejlíp není. Sice nejsem na dně, ale opravdu si se sebou rady nevím. Nicméně o tom už mluvit nechci.

Mějte se krásně a skládejte básně. A pokud máte prózu, mrsknite mi link do komentářů nebo na mail kid.psanec(zavináč)seznam.cz. Budu jen ráda, že budu mít co číst, krom knih o asertivitě.

 


Anketa

Jaké máš doma zvířátko?

Kočku, psa 39.8% (76)
Křečka, myš, potkana 18.8% (36)
Fretku, pískomila, osmáka 6.8% (13)
Ptáka 8.4% (16)
Hmyz (v terárku;)) 4.2% (8)
Něco jiného 22% (42)

Komentáře

1 Arvari Arvari | E-mail | Web | 27. června 2012 v 19:45 | Reagovat

Myslím, že tvůj styl se mi vážně hodně líbí. :-D Úžasný oblečení, a ty náramky a korálky... Já hrozně miluju love beads. :-D

Osobně se taky chystám na stříhání. Asi k tomu tradičn pustím kamarádku. Takže to bude vypadat příšerně. Ale tak co už s tím... :-D

Pokud chceš prózu, něco málo mám u sebe na blogu. Kdyby se ti to třeba zalíbilo... :-D

2 metztli metztli | E-mail | Web | 27. června 2012 v 20:19 | Reagovat

juuu, to je pěkně barevné :) ono to tak bývá, smích jako poslední stádium zoufalství... takže přeji brzký návrat do vod veselosti ;)

k těm vlasům :D já měla od 3. třídy až do septimy ježka :D přísahám bohu, vypadala jsem jak debil :D a od té doby to nechávám růst. Což ovšem znamená, že tohle léto budu válčit s hárem do pasu, no moc se těším :D ale sáhnout si na ně nenechám :D

3 myší královna myší královna | E-mail | Web | 27. června 2012 v 20:43 | Reagovat

[1]: Ooo, musela jsem googlovat, to byla kamarádčina naprostá improvizace. V prváku mě doprovázela na reparát a tohle mi strčila do ruky, prý to den před tím navlékala :) Na blog se někdy mrknu.

[2]: Oj, ty používáš stejná motta, jako já xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama