Nedebilnější videa, co jsem kdy viděla na YouTube

31. října 2011 v 22:29 | Myší královna |  K věci:
Dneska jsem sjížděla nějaké videa na YouTube, od legend, až po ty, co je žeru jen já. I když některé z těchto miluju, musím je do článku uvést, abych nebyla pokrytecká.
Občas se vám určo stane, že na něco koukáte nebo někdo něco tvítne nebo fejsbůkne na zeď a říkáte si: pane BOŽE, co to je za krávovinu. Uvádím pár takových.

Natalia Sadness
Tato blogerka z "maleho městečka u Ostravy" se proslavila hlavně svým vysokým hláskem, růžovým pokojem a Zvídavými dotazníky, které spamoval na Facebooku kdekdo. Podle mě je její postava mírně, s prominutím, maloměšťácká, a proto byla její postava tak populární. Dokonce se blýskla i například v reflexu. Bohužel, její sláva je už tatam.Fakta o Keni
Na toto video jsem narazila teprve dnes a je to jedno z těch videí, na které když se podíváte v TOTÁLNÍ DEPRESI (!!!), začnete se pohupovat zepředu dozadu a jste chvilku v rauši. Samozřejmě, že nedosáhnete deliria, jako u lexíku nebo třezalkového čaje, ovšem...
A taky nemá trvalé účinky.
Dílna autorů skrývá samozřejmě i jiná tajemství, jako jsou fakta o jiných zemích.

Filmester
Kanál nějaké absolutně cizí ženské, jejiž videa nechápu. A možná proto, že nemám praktickou angličtinu na aktivní úrovni ;) jelikož většinu videí má v anglickém jazyce. A když už něco vyplodí, tak to stojí za to. Přežvykující blondýna sedící na létajícím koberečku jako Aladin rozhořčeně vypráví, jak jí přelstila výše zmíněná ukradením videa, kde jako přežvýkavec popisuje čtyři způsoby, jak říct slovo "huge". Nevím, zda jde o recesi, nebo to ta holka myslí vážně, každoprdepádně jsem větší éro neviděla dlouho.


Boxxy
Tak tohle je další oběť vlastní potřeby dávat na YouTube videa, kde vysvětluje, že nic nebere. Tato osoba žije dlouho někde v anonymitě, několikrát jí zrušili, zalagovali a hacknuli kanál a jednu dobu byla fakt hvězda. Bohužel ne v moc pozitivním smyslu. Snažila se být mermomocí najs a roztomilá, a někteří jí tento luxus poskytli, jenomže měla i své odpůrce, kteří si nenechali takového malého pubertálního bobečka prostě vnutit. A tak válčili, poněvadž se domnívali, že jde o vymyšlenou bytost. Nakonec jí život ničili lidi i v reálném světě. Proto o ní svět nic už neví. =)


Jezevci
Jezevci, houba a had. Psychózní video, které si pustím vždycky, když mám dojem, že mi hrábne. Stojí za to i parodie ve stylu Harryho Pottera.

Čárlí mě kous!
Samo o sobě docela roztomilé video, v zahraničí docela oblíbené, shodili podle mě rodiče těchto dětí. Založili svým dětem celý YouTube kanál, kde jsou videa, jak například tyto děti, již velké, sedí vedle sebe a koušou se. Takže podle mě palec dolů nad nijak výjimečné video, mírně roztomilé, které ztratilo šmrnc neustálým omíláním.

Sólo pro cirkulárku
A nejhorší je, že tenhle typ učí hudebku a myslí to smrtelně vážně. Cituji uživatele Pulsar76: "Jakožto milovník různé avantgardní hudby, i hry na neobvyklé nástroje musím jednoznačně říct, že toto je jen politováníhodná kašpařina. A zájem médií o "originálního" umělce díky jedné infantilní odrhovačce, kde se párkrát řízne dřívko na cirkulárce je fakt čirá dekadence."Čůrání ve vaně
Tak, tohle video je dnešní poslední, co sem fláknu. Jde o holku. O holku, které se patrně někdo vysmál, že je nenormální močit do sprchy, tudíž se pokusila o důkaz. Asi byli ve při.


Pokud vás napadá něco, na co jsem zapomněla (Luštělu sem dávat nebudu), nebudu proti, když mi napíšete své dojmy na kid.psanec(zavináč)seznam.cz. Anebo mi napište, jak se prostě máte =)


S láskou
Kris - Myší královna
 


Komentáře

1 Opti-Mystique Opti-Mystique | Web | 2. listopadu 2011 v 19:08 | Reagovat

Je fajn, když někdo konečně zveřejní seznam ,,nejdebilnějších videí". Už mi lezly krkem všechna ta ,,nejúžasnější" a ,,nejtalentovanější" videa, co YT zažil...
Díky za tohle, konečně jsem se zase něčemu zasmála :)

2 stupidarium stupidarium | Web | 6. listopadu 2011 v 19:50 | Reagovat

Ha, díky, většinu z toho jsem neznala. Kromě Boxxy a Natálky, samozřejmě, to jsou opravdu legendy.

Doplnila bych pouze dvě-
http://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA a http://www.youtube.com/watch?v=ey4HWT7UkMs . Doufám, že nemáš zablokované odkazy (protože o tohle přijít by byla hrozná škoda).

3 stupidarium stupidarium | Web | 6. listopadu 2011 v 19:53 | Reagovat

Koukám, že můj duchaplný komentář byl vyhodnocen jako spam. Taky mě mohlo napadnout, že v době "reklameQ" si většina uživatelů odkazy zablokuje.

4 Myší královna Myší královna | E-mail | Web | 7. listopadu 2011 v 19:33 | Reagovat

[3]: Ano, je to automatika, ale schválila jsem jej =)

5 Dem Dem | Web | 8. listopadu 2011 v 20:14 | Reagovat

Tak ta žvejkající blondýna to nemyslí vážně ne, to musí být nějaká recese :D (prosím prosím prosím, jen ať je to jen sranda)

6 Babe Babe | 24. listopadu 2011 v 18:56 | Reagovat

pusť si šedesátiny, metalouvou verzi luštěly

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama