Kris alias majitelka tiskárny

16. března 2011 v 7:09 | Myší královna |  Deníkoviny
Musím vám napsat osobní blbůstku...


S panem psychologem jsem se docela skamarádila, tzn. už se ho nebojím, ani z něho nejsem nervní, ani tak nijak. Nicméně se mi zdál dneska sen, který mě znervoznil.

Ach jo. Nebaví mě být cvokem. Nebaví mě střídavě se třást, smát, brečet a zase se třást, a pak být hnusná na ostatní. A když se vám zdají sny o lidech, kteří vám na jednu stranu chybí a na druhou stranu ne, protože na vás byli jako rasi? To co děláte? To fakt nevím. Navíc vyčítají-li vám vaše vlastní chyby (ač bezdůvodně - přece nařknout MĚ z promiskuity je tak mírně šílené, alias naprostá blbost).

Prostě to nesnáším.nedokážu se uvolnit, ve škole jsem zmatená, panikařím u tabule a kecám kraviny. To se mně nikdy nedělo. Ani jsem nebyla nervák. Ani jsem nevybuchovala, respektive dalo se to ovládat, ale teď mám dojem, že vybuchuju mnohem častěji a mnohem větším kravinám. Bože, chci, aby to bylo zase tak, jako ten poslední rok, kdy mi bylo tak krásně...

Chybí mi. Jo, možná je ras a kdybych se zase pokusila o komunikaci, dopadlo by to naštváním obou stran, ale prostě mi chybí. Od minulosti se distancuju a spoustu lidí jsem dávno neviděla, ale nevím... myslím na ně pořád víc. Na všechny.

Jdu se zastřelit, podřezat, otrávit nebo tak něco.


Ciao.
 


Komentáře

1 Lukash Lukash | Web | 16. března 2011 v 7:15 | Reagovat

super blog :)

2 Pan Unáhlený Pan Unáhlený | 16. března 2011 v 19:46 | Reagovat

[1]: super komentář

Má drahá, jak to vůbec probíhá u takového psychologa? Pan Unáhlený se chystá navštívit psycholožku, ale bojí se neznámého (hehe) a přijde mu divné jen tak si k ní nakráčet a vyplakat jí do klína problémy, se kterými se nesvěřuje ani nejvěrnějším přátelům.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama