Ukradené Vánoce myší královny

16. listopadu 2010 v 21:08 | Myší královna |  Téma týdne

Byla jednou jedna šťastná, smutná a krásná adolescentka s velkým zadkem, která se jmenovala Kris. Už ji nebavilo být smutná a krásná, ale už vůbec ne mít velký zadek... dobře, popojedu.

Dobře, nebudu chodit kolem horké kaše. Sníh nesnáším, je mi z něj na blití a podle mě by ty bílé sr...srance nemusely existovat vůbec. 

V článku o sněhu budu namísto sprostých slov následovně používat slovo KVÍTEČKA.

..viz celý článek.
Nesnáším je. Už když jsem jako malá bobovala, tak jsem jej nesnášela, páč když jsem na konci dráhy vždycky vypadla z bobu (mluvím jako Jamajčan, co) a ta KVÍTEČKA mi zalezla za krk, pod šálu, pod rukavice, pod čepici, prostě všude! Hnus, hnus hnus. Nejlepší je, že silnice vypadají po sněhu jako by je někdo POKVÍTEČKOVAL. Navíc, když zasvítí sluníčko, sníh nataje, pak zase zmrzne, vzniknou ta KVÍTEČKOVANÁ náledí. Člověk by se z toho věčně KVÍTEČKOVAL.

První vločka symbolizuje příchod zimy. Ale ty POKVÍTEČKOVANÉ supermarkety už mají všude vyvěšené stromečky, vločky, santy. Záměrně píšu santa malé s, protože mě prostě jeho přítomnost v módní legislativě značně irituje. Přemýšlím, jestli je to vlastně ještě móda nebo zažitý kýč. Venku je ještě šestnáct stupňů a oni nám sem KVÍTEČKUJOU už zimu? To by mohli dělat v červenci, když jsou čtyřicítky, ne v listopadu, když jsme rádi za každý °C.

První vločka je vlastně ta, kterou vylepí Tesco na billboardy. Koncem října, zhruba.

A to je na tom to nejhorší! Co má člověk z toho sněhu mít? Teda je pravda, že ač sníh nesnáším, tak jakmile sedím ve škole a vidím ten první prašáček, pobrukuju si All I Want For Christmas Is You, verzi od My Chemical Romance, kterou asi neznáte. To jsem ještě nadšená, vidím to příjemné  melancholično, které ve mně Vánoce a sníh vyvolávají, zároveň ten vztek z toho KVÍTEČKOVANÉHO dědka v rudém. Víceméně mi sníh nevadí. Vadí mi mráz.

POCHOPILA BYCH, kdyby bylo teplo, když už sníh není. Ale sníh na Vánoce už radši nečekáme. Letošní zima má být tuhá - doufejme, že meteorologové lžou, jako vždy.

Podle mě ideální zima vypadá tak, že je celou zimu sedmnáct stupňů, jen období od Božího hodu do Silvestra je sníh a trošku mráz =)


Takže slíbená písnička, kterou jsem zmínila výše.


Jinak žijte blaze.


S láskou

kris
 


Komentáře

1 Cassie Cassie | Web | 16. listopadu 2010 v 21:24 | Reagovat

Super článek :-D Tvoje kvítečkování mně pobavilo a sníh je zákeřnej, dostane se všude! :-D To s tím Tescem bylo taky dobrý...! :-D Dobře ty!

2 Sam.Sam.SAm. Sam.Sam.SAm. | 17. listopadu 2010 v 10:12 | Reagovat

kdyby bylo cca 12-17°C úplně po celý rok a kvítečkovaná bíá krajinka se objevila o Vánocích, na Silvestra a (jen) na horách přes jarní prázdniny, kdy si potřebuju eště trošku poničit kolínka na prkně, byla bych uplně nejvíc happy, s tím rozdílem, že kdyby bylo těch zhruba 13°C i za přítomnosti toho sněhu, bylo by to eště lepší :D
První sníh mě dostává do euforie, která opadne vždycky, když si uvědomím, že mi sebral můj nádherný, nejmilovanější, nejbarevnější podzimek...a nejnádhernější, nejzelenější a nejzaláskovanější jarečko je eště v nedohlednu :x
A meteorologové kecají. Nemám zimní boty, takže se mrazy nekonají. (a jestli jo, tak budu nucená vyzout kecky :-/)
Co se týče santy, neboj, už si šetřím na tu devítku :-) ;-)

3 Myší královna Myší královna | Web | 17. listopadu 2010 v 10:15 | Reagovat

MÍR V DUŠI, SAM! =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama